VÝŽIVNÝ ČOKOLÁDOVÝ NÁPOJ PLNÝ KALCIA

Viete na čo som minule prišla? Že môj maličký sladučký anjelik najlepšie a najviac spinká, keď zjem niečo s makom. Od tej chvíle sa ako správna ópiová matka snažím udržiavať pravidelnú hladinu maku v krvi. Nuž a jednou z foriem je aj tento VÝŽIVNÝ ČOKOLÁDOVÝ NÁPOJ PLNÝ KALCIA.
Milé dojčiace mamky vrelo odporúčam! Je to to najlepšie, čo pre seba a svoje dietky môžete urobiť z hľadiska zdravia, pretože makové mlieko je najgeniálnejší a najbohatší zdroj vápnika pre naše telo a plus budete mať jemne “priomráčené deťúrence”. Veď čo viac si môžeme na materskej priať? :)))

Mimochodom, aké máte vy skúsenosti? Čo vám najviac uspáva detičky?

NA PRÍPRAVU POTREBUJEME:

– 0,5 l makového mlieka
– 1 vrecúško Halo Chocoseenu
– 1 banán
Všetko spolu rozmixujeme dohladka a vychutnávame. :))

AKO SI VYROBIŤ MAKOVÉ MLIEKO?

100 g maku namočíme cez noc do litra filtrovanej vody. Ráno ho aj s vodou rozmixujeme a precedíme. Uzavrieme do fľaše a skladujeme v chladničke. Takto nám tam vydrží aj 2-3 dni.

Čo je to HALO CHOCOSEEN?

Halo Chocoseen je jedinečný antioxidant a imunomodulátor. Odporúča sa pri srdcovo-cievnych problémoch, na zlepšenie pamäte a sústredenia u detí aj dospelých, na posilnenie kostí a pre udržanie správnej hladiny cholesterolu v krvi a zdravých funkcií mozgu. Je jedným z produktov tzv. trojkombinácie bunkovej výživy, ktoré sú ideálne pre manažérov, športovcov, tehotné ženy, seniorov a pre každého, kto potrebuje rýchly zdroj vitálnych a regeneračných látok. Ide o komplex všetkých základných vitamínov a minerálov v jednom praktickom vrecku.
Viac info: http://zdravyanezavisly.sk/…/produkcia-dr-nona-halo-chocos…/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s